Bağlıca Sıhhi Tesisat

9 Kasım 2021 0 Yazar: yakup

Etimesgut Bağlıca Sıhhi Tesisat hizmetimize başlamış bulunmaktayız. Etimesgut bölgesinde yer alan şubemiz ve uzman kadromuz ile Bağlıca Sıhhi Tesisat hizmeti vermekteyiz.

Sizde  Etimesgut tesisat  hizmetimizden yararlanmak için firmamızın sitesini inceleyebilirsiniz. Her türlü tesisat hizmeti tarafımızdan verilmektedir. Bağlıca bölgesinin dışında diğer bütün bölgelerde de hizmetimize devam etmekteyiz.

Bağlıca tesisatçı

Evde sıhhi tesisat hizmetine ihtiyaç duyduğunuz an anında arayabilirsiniz. Sıhhi tesisat, Bağlıca Sıhhi Tesisat tamiri, Bağlıca Sıhhi Tesisat bakımı ve Bağlıca Sıhhi Tesisat onarımı tarafımızdan yapılmaktadır.

Firmamız olarak sizlere tesisat işi yaparken döşenecek her türlü yapının keşfini yapmaktayız. Aynı zamanda boru döşeme işçiliği ve döşenen boru ve tesisata ürünü monte etmekteyiz. Kurulan sistem ve ürünleri test ve kontrol ederek devreye sokarak sıhhi tesisat işleminizi tamamlamaktayız. Bu işlemi yaparken tüm Etimesgut bölgesine tesisat hizmeti vermekteyiz.

Evinizde Bağlıca bölgesinde bulunan su kaçakları ve termal kamera ayrıca dinleme cihazlarıyla noktasal tespit yapılmaktadır. Etimesgut bölgesinde Evinize fazla zarar vermeden tamiratı tarafımızdan uzman ekibimiz ile yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi için Etimesgut tesisat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etimesgut Tesisat  hizmetlerimizden yararlanmak için hemen arayın ya da mesaj atın. Etimesgut bölgesinde yaptığımız tesisat hizmetimiz ile yüzlerce mutlu müşteri toplamış bulunmaktayız. Sizlerde tesisat hizmetimizden yararlanarak referanslarımızdan birisi olmak için bizimle iletişime geçiniz.

Bağlıca Sıhhi Tesisat ustası

Ankara Etimesgut Bağlıca Mahallesi Sıhhi Tesisatçılarımız.

Ankara Etimesgut Bağlıca mahallesinde en güvenilir ve en tecrübeli ustalarımız sayesinde bütün tesisat işleriniz kısa sürede hallolacaktır. Uzun yılları aşkın tecrübeli ustalarımız. Sizlere en iyi şekilde hizmet vereceğine emin olabilirsiniz. Sizin de evinizde, iş yerinizde tesisat işi mi var? Vakit kaybetmeden bizlere ulaşın. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vereceğimize inanabilirsiniz. Etimesgut Bağlıca mahallesi yanı sıra Etimesgut geneli ve bağlıca civarı bütün mahallelerimizde sizlere hizmet verebilmek için her daim hazır şekilde beklemekteyiz.

 

Ankara Etimesgut Bağlıca Mahallesi Sıhhi Tesisatçı Sizlere hangi konularda hizmet verebilir?

Su tesisat işlerimiz : Temiz su ve pis su tesisatı, Su Kaçak tespiti ve tamiri,  Klozet arızaları ve onarımı, Tuvalet tesisatı,  Pisuvar montajı, Komple temiz su tesisatı, Sıcak su tesisatı, Tesisat tamiratı,  Pis su arızası tamiri, Kalorifer tesisatı, Şofben montajı.

Klozet tesisatı hizmetlerimiz :  Klozet yeri hazırlama ve yer değşikliği,  Rzervuasr iç takımı değiştirme,  Şamandıra tamiri,  Pratik klozet montajı, Kırmadan alaturka tuvaleti alafrangaya çevirmek, Klozet fleks hortumu montajı, Gömme rezervuar montajı ve tamiri, Asma klozet ara kesme valfi montajı, Klozet zemine su kaçırma sorunlarının giderilmesi, Su kesmeyen şamandıranın tamiri,  Klozet sifon tamiri, Engelli klozet montajı, Klozet su deposu boşaltma sorunlarının giderilmesi.

Montaj işlerimiz : Klozet Montajı, Lavabo Montajı, Duşakabin Montajı, Eviye Montajı, Aspratör Montajı, Korniş Montajı, Pisuvar Montajı, Batarya, musluk, çeşme montajı, Tuvalet taşı montajı, Çamaşır makinası montajı, Kombi Montajı, Bulaşık makinası montajı.

Su kaçağı tespit hizmetimiz : Noktasal su kaçağı tespiti ve tamiri, Termal kamera ve akustik dinleme cihazı ile su kaçağı bulma, Kombilerde meydana gelen su kaçaklarının tespiti, Banyoda meydana gelen atık su kaçaklarının tespiti, Duvarlarda meydana gelen su sızıntısının tamiri, Kırmadan su kaçak tespiti.

Tıkalı kanal ve tıkanıklık açma hizmetimiz : Tuvalet tıkanıklığı açma, Banyo tıkanıklığı açma, Tıkalı lavabonun açılması, Cihazla su tıkanıklığı açma, Klozet tıkanıklığı açma, Kanalizasyon tıkanıklıklarının açımı, Logar temizleme ve çekvalf koyma, Robotla kırmadan kanal açma, Tıkanık sorunları giderme, İç hat temizliği, Çökme sonucu hasar gören pimaş boruların değişimi.

 

Isıtma tesisatları hizmetimiz : Kalorifer petek montajı, Petek Temizleme, Kombi bakımı ve yer değiştirme, Kalorifer tesisatı tamiri, Termostatik ve radyatör vanası montajı, Pay ölçer montajı, Havlupan montajı ve temizliği, Petek tamiri ve bakımı, Tıkalı tesisat açımı, Kombi kollektör tamiri ve montajı, Komple bina kalorifer tesisatı, Komple daire kalorifer tesisat döşeme, TSE 14800’e uyumlu çelik doğalgaz hortumu montajı.

Çamaşır /  Bulaşık makinası hizmetlerimiz : Çamaşır makinası musluğu montajı, Bulaşık makinası pis su gideri montajı, Çiftli çamaşır musluğu ve çatalı takma, Bulaşık makinası tıkanık açma, Çamaşır makinası yeri hazırlama, Bulaşık makinası temiz su hortumu montajı.

Tuvalet Tesisatı Hizmetlerimiz : Tuvalet taşı montajı, Alaturka tuvaleti alafranga tuvalete çevirme, Tuvalete bas hortumu montajı, Tuvalet musluğu ve taharet musluğu montajı, Güneş modeli tuvalet taşı değiştirme, Tuvalet es sifonu değiştirme.

Mekanik tesisat hizmetlerimiz :  Hava ve havalandırma tesisatı, Yangın tesisatı, Fabrika tesisatı, Duvar tipi fankoil tesisatı, Termosifon montajı, Hidrofor kurulumu.