Kazımkarabekir tesisatçı

12 Ekim 2022 0 Yazar: yakup

Ankara Etimesgut Kazım karabekir Mahallesi Tesisatçısı

Yaptığımız işi seviyoruz ve bunu en kaliteli tesisatçı hizmeti olarak çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Uzun yıllardır sıhhi tesisat işindeyiz ve insanların sıhhi tesisat sorunlarını hızlı ve profesyonel bir şekilde çözümlemeyi amaçlıyoruz. Tüm Kazımkarabekir tesisatçı kadromuz, yaptıkları işle gurur duyan usta profesyonellerdir. Su veya sıvı sızdıran rahatsız edici bir musluktan tam ölçekli sıhhi tesisat kurulum ve bakımına kadar ihtiyaçlarınız için yanınızdayız.

Kazımkarabekir tesisatçı

Mutfağınızda, Banyonuzda Ya Da Tuvaletinizde bir sorun mu var?

Hızlı, samimi ve güvenilir hizmet vermek için büyük çaba sarf etmekteyiz. Haftanın her günü, 7/24 sizin için en uygun zamanda hizmet sunuyoruz. Ankara Etimesgut Kazım Karabekir mahallesi yanı sıra Ankara Etimesgut ve Kazım karabekir’in bütün mahellelerin de hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz de bizlerden yardım almak istiyorsanız vakit kaybetmeden hemen bize ulaşın.

 

Ankara Etimesgut KazımKarabekir mahallesinde Güvenilir tesisatçı mı arıyorsunuz ?

Ankara Etimesgut Kazım Karabekir mahallesinde ki en tecrübeli ustalara sahibiz son derece gelişmiş ekipmanlarımız ile evinizde ve iş yerleriniz de tesisat işiniz var ise eğer hemen bizlere ulaşın. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde kaliteli hizmeti vermeye hazırız.

 

Ankara Etimesgut KazımKarabekir mahallesinde ki tesisatçılarımız Sizlere hangi konularda hizmet verebilir

Kazımkarabekir Su tesisat işlerimiz : Temiz su ve pis su tesisatı, Su Kaçak tespiti ve tamiri,  Klozet arızaları ve onarımı, Tuvalet tesisatı,  Pisuvar montajı, Komple temiz su tesisatı, Sıcak su tesisatı, Tesisat tamiratı,  Pis su arızası tamiri, Kalorifer tesisatı, Şofben montajı.

Kazımkarabekir Klozet tesisatı hizmetlerimiz :  Klozet yeri hazırlama ve yer değşikliği,  Rezervuar iç takımı değiştirme,  Şamandıra tamiri,  Pratik klozet montajı, Kırmadan alaturka tuvaleti alafrangaya çevirmek, Klozet fleks hortumu montajı, Gömme rezervuar montajı ve tamiri, Asma klozet ara kesme valfi montajı, Klozet zemine su kaçırma sorunlarının giderilmesi, Su kesmeyen şamandıranın tamiri,  Klozet sifon tamiri, Engelli klozet montajı, Klozet su deposu boşaltma sorunlarının giderilmesi.

Kazımkarabekir Montaj işlerimiz : Klozet Montajı, Lavabo Montajı, Duşakabin Montajı, Eviye Montajı, Aspratör Montajı, Korniş Montajı, Pisuvar Montajı, Batarya, musluk, çeşme montajı, Tuvalet taşı montajı, Çamaşır makinası montajı, Kombi Montajı, Bulaşık makinası montajı.

Kazımkarabekir Su kaçağı tespit hizmetimiz : Noktasal su kaçağı tespiti ve tamiri, Termal kamera ve akustik dinleme cihazı ile su kaçağı bulma, Kombilerde meydana gelen su kaçaklarının tespiti, Banyoda meydana gelen atık su kaçaklarının tespiti, Duvarlarda meydana gelen su sızıntısının tamiri, Kırmadan su kaçak tespiti.

Kazımkarabekir Tıkalı kanal ve tıkanıklık açma hizmetimiz : Tuvalet tıkanıklığı açma, Banyo tıkanıklığı açma, Tıkalı lavabonun açılması, Cihazla su tıkanıklığı açma, Klozet tıkanıklığı açma, Kanalizasyon tıkanıklıklarının açımı, Logar temizleme ve çekvalf koyma, Robotla kırmadan kanal açma, Tıkanık sorunları giderme, İç hat temizliği, Çökme sonucu hasar gören pimaş boruların değişimi.

 

Kazımkarabekir Isıtma tesisatları hizmetimiz : Kalorifer petek montajı, Petek Temizleme, Kombi bakımı ve yer değiştirme, Kalorifer tesisatı tamiri, Termostatik ve radyatör vanası montajı, Pay ölçer montajı, Havlupan montajı ve temizliği, Petek tamiri ve bakımı, Tıkalı tesisat açımı, Kombi kollektör tamiri ve montajı, Komple bina kalorifer tesisatı, Komple daire kalorifer tesisat döşeme, TSE 14800’e uyumlu çelik doğalgaz hortumu montajı.

Kazımkarabekir Çamaşır /  Bulaşık makinası hizmetlerimiz : Çamaşır makinası musluğu montajı, Bulaşık makinası pis su gideri montajı, Çiftli çamaşır musluğu ve çatalı takma, Bulaşık makinası tıkanık açma, Çamaşır makinası yeri hazırlama, Bulaşık makinası temiz su hortumu montajı.

Kazımkarabekir Tuvalet Tesisatı Hizmetlerimiz : Tuvalet taşı montajı, Alaturka tuvaleti alafranga tuvalete çevirme, Tuvalete bas hortumu montajı, Tuvalet musluğu ve taharet musluğu montajı, Güneş modeli tuvalet taşı değiştirme, Tuvalet es sifonu değiştirme.

Kazımkarabekir Mekanik tesisat hizmetlerimiz :  Hava ve havalandırma tesisatı, Yangın tesisatı, Fabrika tesisatı, Duvar tipi fankoil tesisatı, Termosifon montajı, Hidrofor kurulumu.